SAVE THE DATE: Konferencja SPZP „Rewizja ustawy Prawo zamówień publicznych – kluczowe postulaty legislacyjne Stowarzyszenia”
Warszawa, 30 maja 2023 r.
Godz. 12:00 – 14:30

Ustawa Pzp obowiązuje już ponad 2 lata. W tym czasie była kilkukrotnie nowelizowana, w tym także w trakcie swego długiego vacatio legis. Krajowa Izba Odwoławcza wydała ponad 2000 orzeczeń na podstawie jej przepisów, a ponad 40 orzeczeń zapadło w Sądzie Zamówień Publicznych.
Najwyższy czas na wyciągnięcie wniosków co do jakości i skuteczności przyjętych w ustawie rozwiązań.

W ramach wydarzenia: Konferencja SPZP „2 lata nowego Pzp – analiza zebranych doświadczeń, postulowane zmiany", Stowarzyszenie dokonało przeglądu funkcjonowania przepisów ustawy i oceniło tę regulację w kontekście realizacji celów dyrektyw zamówieniowych oraz praktycznych aspektów jej stosowania. W efekcie, SPZP opracowało zbiór postulatów de lege ferenda dotyczący wybranych rozwiązań ustawowych, które postrzega jako kluczowe obszary wymagające poprawy.

Wydarzenie podzieliliśmy na następujące części tematyczne:

1. Prezentacja postulatów legislacyjnych w wybranych obszarach regulacji Pzp:
    • ocena ofert
    • umowy w sprawie zamówień publicznych
    • środki ochrony prawnej
    • odszkodowanie w Pzp

2. Panel dyskusyjny: Certyfikacja wykonawców zamówień publicznych

Wkrótce podamy szczegóły dotyczące miejsca, programu konferencji.
Tymczasem już dziś zachęcamy do rejestracji, która jest konieczna, żeby uczestniczyć w konferencji oraz zarezerwowania terminu w kalendarzu.

Zarejestruj się

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ln Save the date2