Z przyjemnością zapraszamy na konferencję Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych:

2 lata nowego Pzp – analiza zebranych doświadczeń, postulowane zmiany

2022 LI SPZP

W celu zgłoszenia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 20 października.
Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Tuż przed wybuchem pandemii weszło w życie nowe Prawo zamówień publicznych, a wraz z nim pojawiły się nowe problemy i wyzwania w naszej codziennej pracy. W ramach dyskusji podczas stacjonarnej konferencji organizowanej przez nasze Stowarzyszenie w Warszawie, na którą zapraszamy, przyjrzymy się doświadczeniom związanym z jego stosowaniem.

Wydarzenie odbędzie się 25 października, w Warszawie, w DAGO Centrum, Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51.

Program konferencji:

8.40 - 9.20

Rejestracja gości

9.20 - 9.30

Otwarcie Konferencji

9.30 - 10.10

Przygotowanie, prowadzenie oraz zakończenie postępowania

Moderator: dr Jarosław Kola (Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych)

Paneliści: Irena Skubiszak-Kalinowska (Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych); Aleksandra Sojka (Kierownik Zespołu Zakupów, TAURON Polska Energia S.A.); Małgorzata Stręciwilk (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, była Prezes Urzędu Zamówień Publicznych); Dominika Wyżkiewicz (Zastępca Dyrektora ds. Wsparcia Zakupów, PGE Energia Ciepła S.A.)

10.10 - 10.50

Ocena ofert

Moderator: Katarzyna Kuźma (Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych)

Paneliści: Małgorzata Kaleta (Dyrektor Biura Prawnego, Tramwaje Warszawskie sp. z o.o);
Wojciech Merkwa (Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych);
Mateusz Szymczak (radca prawny, FBSerwis S.A.)

10.50 - 11.10

Przerwa kawowa

11.10 - 11.50

Umowy w nowym PZP

Moderator: Jarosław Sroka (Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych)

Paneliści: Marek Miller (Wiceprezes Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej); Przemysław Oleszczyk (Ekspert ds. zamówień publicznych, PGNiG SA); Marek Orlik (Dyrektor Działu Prawnego, Dragados/Polaqua); Paweł Puchalski (Główny Specjalista ds. zakupów, PGNiG SA)

11.50 - 12.35

Zamówienia o szczególnym statusie: sektorowe oraz w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa

Moderatorki: Aldona Kowalczyk i Anna Szymańska (Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych)

Paneliści: Przemysław Grosfeld (Zastępca Dyrektora Departamentu Doskonalenia Regulacji Gospodarczych, Ministerstwo Rozwoju i Technologii); Marcin Jędrasik (Dyrektor Biura Zakupów, Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o.); Agnieszka Olszewska (Wiceprzewodnicząca Rady Zamówień Publicznych przy Prezesie UZP, Dyrektor Pionu Zakupów w Grupie Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.)

12.35 - 13.20

Przerwa obiadowa

13.20 - 14.00

Skuteczne odwołanie i dostępniejsza skarga, czyli ulepszone środki ochrony prawnej