20 października 2020 roku, w dzienniku Rzeczpospolita ukazał się artykuł „Wykluczenie z przetargu za nienależyte wykonanie wcześniejszej umowy” autorstwa Anny Szymańskiej, Członka Komisji Rewizyjnej SPZP. Treść artykułu dostępna jest tu.

Jest to pierwsza z cyklu analiza nowej ustawy, nawiązująca do bezpłatnych webinariów, organizowanych przez SPZP, które są poświęcone najważniejszym i najbardziej kontrowersyjnym regulacjom prawnym zawartym w nowej ustawie Pzp. Kolejne analizy będą publikowane w Rzeczpospolitej w nadchodzących tygodniach, informacja o webinariach znajduje się tu.