SPZPSPZP

Napisz do Nas: kontakt@stowarzyszeniepzp.pl

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Urzędem Zamówień Publicznych opracowało koncepcję nowego prawa zamówień publicznych i opublikowało ją dniu 6 czerwca 2018 r. . Jak podsumowują autorzy koncepcji, główne jej cele to poprawa jakości zamówień publicznych.


Realizacja tego postulatu jest naczelnym celem działalności naszego Stowarzyszenia. Od chwili powstania podejmujemy inicjatywy, w ramach których Stowarzyszenie diagnozuje stan i jakość prawa w obszarze zamówień publicznych w Polsce i Europie oraz proponuje rozwiązania dla zidentyfikowanych problemów.


Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych opracowało ekspercką analizę wybranych zagadnień z obszaru środków ochrony prawnej, które powinny być uwzględnione w polskim prawie w celu zapewnienia przesłanki efektywności systemu środków ochrony prawnej w Polsce, stosownie do wymagań dyrektyw odwoławczych.


Analiza ta została przekazana w dniu 8 czerwca 2018 r. do Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii i Urzędu Zamówień Publicznych, a także do Krajowej Izby Odwoławczej i Ministerstwa Sprawiedliwości.


Zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem Stowarzyszenia:

Ekspertyza Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych

 

 

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych © 2017. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.