Gościem programu Jolanty Ojczyk #RZECZoPRAWIE była Katarzyna Kuźma, Wiceprezes Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych.

W programie mecenas Katarzyna Kuźma wyjaśnia cele jakie postawili sobie członkowie Stowarzyszania oraz omawia najważniejsze zmiany jakie zaszły w prawie zamówień publicznych na przestrzeni ostatnich miesięcy.

„Nowelizowane są ustawy o prawie zamówień publicznych i o koncesjach. Pojawia się także kwestia reformy systemu odwoławczego. Tych tematów jest tak dużo, iż powołaliśmy do życia Stowarzyszenie, które byłoby platformą do szerokiej debaty i partnerem merytorycznym w rozmowach o prawie zamówień publicznych” – podkreśla mec. Katarzyna Kuźma.

Całą rozmowę znajdą Państwo pod tym linkiem.