W dzienniku Rzeczpospolita ukazał się artykuł pt. „Wiele zależy od tego, jak wykonawca składa wyjaśnienia”, którego autorem jest Michał Wojciechowski, członek SPZP.

„Na wykonawcy spoczywa obowiązek dopilnowania, aby każdy wskazywany przez niego parametr w wyjaśnieniach w zakresie wyliczenia ceny był zgodny z dokumentacją techniczną stanowiącą opis przedmiotu zamówienia w postępowaniu.”

Z artykułu dowiecie się Państwo, jak wzorcowe wyjaśnienia wpływają na ofertę wykonawcy, jak uniknąć odrzucenia oferty z powodu rażąco niskiej ceny, konsekwencjach nieprawidłowości w ofercie i konieczności dostosowania się do wymagań technicznych.

Treść publikacji jest dostępna także w elektronicznej wersji dziennika.

SPZP Linkedin