SPZPSPZP

Napisz do Nas: kontakt@stowarzyszeniepzp.pl

Informujemy, że po analizie i ocenie nadesłanych odwołań, Jury Konkursu pojęło decyzję o zakwalifikowaniu do dalszego etapu Zespołu Uniwersytetu Szczecińskiego. Odwołanie tego Zespołu, jako ocenione najwyżej, zostanie przekazane do Zespołów, którym przypadła rola zamawiającego celem sporządzenia odpowiedzi na odwołanie.

Odwołanie przygotowane przez Studentów Uniwersytetu Szczecińskiego zostało wybrane i ocenione najwyżej w związku kompleksowością i celnością postawionych tam zarzutów oraz adekwatnością i proporcjonalnością sporządzonego uzasadnienia. Na dostrzeżenie zasługuje również niezwykły na tym etapie rozwoju zawodowego profesjonalizm i „wyczucie prawnicze”.

Jury z najwyższym uznaniem odniosło się również do projektów odwołań przesłanych przez Zespoły Wydziałów Prawa z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Uniwersytetu w Białymstoku. Jury szczególnie docenia oryginalność i kreatywność wykazaną przez studentów w trakcie stawiania zarzutów odwoławczych i ich uzasadniania.

Wszystkim Drużynom gratulujemy świetnie wykonanej pracy i wyrażamy nadzieję, że była rozwijającą przygodą, a także wyda owoce w trakcie dalszej kariery zawodowej.

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych © 2017. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.