Zapraszamy do zapoznania się z artykułem autorstwa Katarzyny Kuźmy oraz Wojciecha Merkwy pt. „Okoliczności wykluczenia w prawie zamówień publicznych”, który został wydany na łamach dziennika Rzeczpospolita.

Artykuł stanowi podsumowanie debaty z 18 stycznia, która została zorganizowana przez Konfederację Lewiatan oraz Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych. Dyskusja dotyczyła skutków, jakie w systemie zamówień publicznych wywołuje nowe brzmienie przepisu Prawa zamówień publicznych, przewidujące możliwość wykluczenia wykonawcy z postępowania z uwagi na problemy związane z realizacją innych zamówień.

Link do publikacji.