W dzisiejszym wydaniu dziennika Rzeczpospolita, ukazał się artykuł pt. „Jak skutecznie dochodzić odszkodowania od zamawiającego”, którego autorami są Mirella Lechna-Marchewka, dr Aleksandra Sołtysińska oraz Tomasz Zalewski, członkowie SPZP.

Treść artykułu dostępna jest tu.

Jest to kolejna z cyklu analiza nowej ustawy, nawiązująca do bezpłatnych webinariów, zorganizowanych przez SPZP, które były poświęcone najważniejszym i najbardziej kontrowersyjnym regulacjom prawnym zawartym w nowej ustawie Pzp.