SPZPSPZP

Napisz do Nas: kontakt@stowarzyszeniepzp.pl

W związku z niespodziewaną sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 Organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o przeniesieniu terminu Transatlantyckiej konferencji na temat implementacji rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych.

Planowo konferencja miała się odbyć w dniu 18 marca na Uniwersytecie Warszawskim. Decyzja spowodowana została troską o komfort i zdrowie Uczestników wydarzenia, jak również ochroną najlepiej pojętego interesu Organizatorów, Sponsorów oraz Partnera. Nowy termin konferencji planowany jest na dzień 30 września b.r. i zostanie potwierdzony wkrótce.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na konferencję organizowaną w dniu 18 marca 2020 roku w Warszawie przez Stowarzyszenie ,,Pro Silesia’’ Biznes-Nauka-Samorząd, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet George’a Waszyngtona w Waszyngtonie oraz Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych:

"TRANSATLANTCKA KONFERENCJA: Implementacja rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych"

Konferencja poświęcona będzie praktycznym aspektom związanym z wykonywaniem umów w sprawach zamówień publicznych oraz rozwiązywaniem sporów powstających na tle tychże umów w aspekcie realizacji celów prośrodowiskowych oraz proinnowacyjnych. Partnerem wydarzenia jest Tauron Polska Energia S.A., a patronat nad konferencją objęła fundacja Fulbright Polska. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych, a także polscy i zagraniczni eksperci w zakresie zamówień publicznych.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły i informację na temat rejestracji znajdziecie Państwo tu.

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych © 2017. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.