SPZPSPZP

Napisz do Nas: kontakt@stowarzyszeniepzp.pl

W związku z obecnymi ograniczeniami i przerwami w funkcjonowaniu uczelni spowodowqanymi przez pandemię COVID-19, Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o zmianie terminarza turnieju, poniej znajdziecie Państwo nowe daty.

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych serdecznie zaprasza studentów wydziałów prawa i administracji do udziału w turnieju moot court: „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”.

Konkurs polega na symulacji postępowania przed KIO w oparciu o kazusy oparte na problematyce przebiegu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami PZP.

Nagrodami w konkursie są staże w kancelariach wspierających konkurs: Bird & Bird, BSJP, Clifford Chance, Dentons, Domański Zakrzewski Palinka, Schampera Dubis Zając i Wspólnicy, Wardyński i Wspólnicy oraz WKB Wierciński Kwieciński Baehr.

Do udziału zapraszamy 2-6-osobowe zespoły wyłonione w kwalifikacjach przez uczelnie uczestniczące w organizacji konkursu: Uniwersytet Jagielloński (opiekun: dr Aleksandra Sołtysińska), Uniwersytet Warszawski (opiekun: dr hab. Piotr Bogdanowicz), Uniwersytet Łódzki (opiekun: dr Anna Górczyńska) i Uniwersytet Adama Mickiewicza (prof. UAM dr hab. Katarzyna Kokocińska oraz mgr Jarosław Kola).

Terminarz:

  • 21 lutego 2020 r. – zakończenie kwalifikacji i wyłonienie drużyn na uczelniach
  • 24 lutego 2020 r. – publikacja kazusów na stronie www.stowarzyszeniepzp.pl, rozlosowanie par procesowych
  • 2 marca 2020 r. – termin zadawania pytań do kazusów
  • 9 marca 2020 r. – termin udzielenia odpowiedzi na pytania
  • 27 kwietnia 2020 r. – termin przesłania odwołań przez zespoły (pierwsze pismo procesowe)
  • 29 kwietnia 2020 r. – opublikowanie składu jury
  • 11 maja 2020 r. – termin przesłania odpowiedzi na odwołanie przez Zespoły (drugie pismo procesowe) – przekazywane jurorom niezwłocznie
  • 18 maja 2020 r. – przekazanie odpowiedzi na odwołanie Zespołom występującym w roli odwołującego
  • 1 czerwca 2020 r. – etap ustny

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie (tutaj).

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych.

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych © 2017. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.