W październikowym numerze miesięcznika „Zamówienia Publiczne DORADCA” ukazała się relacja z konferencji „Przesłanki wykluczenia – praktyka stosowania w krajach UE, EFTA i USA” oraz fragmenty i wnioski z raportu przedstawiającego system wykluczenia wykonawców z postępowań o zamówienie publiczne w Polsce na tle systemów obowiązujących w innych krajach europejskich, który został opracowany przez Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych. Ponadto za kilka dni, ta jak i inne publikacje merytoryczne październikowego numeru DORADCY, będą dostępne w Systemie Informacji Prawnej LEGALIS.

SPZP doradca