SPZPSPZP

Napisz do Nas: kontakt@stowarzyszeniepzp.pl

16 maja 2018 r. rzecznik generalny przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał opinię w sprawie C-124/17, Vossloh Laeis, dotyczącej wykluczenia wykonawcy ze względu na zawarte porozumienie antykonkurencyjne oraz podjęcia przez wykonawcę środków naprawczych celem zapobieżenia wykluczeniu. Już 12 czerwca 2018 r. dr Roland Stein opowie o wątpliwościach związanych ze sprawą na konferencji "Prawo konkurencji i zamówienia publiczne – dwie strony tego samego medalu" organizowanej przez Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych.

W konferencji udział weźmie, między innymi, dr Albert Sanchez-Graells oraz Irma Urmonaite z litewskiego UOKiK.

Konferencja organizowana jest dla przedstawicieli wykonawców i zamawiających. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Udział w konferencji jest bezpłatny i wymaga potwierdzenia ze strony organizatorów. Szczegółowy program konferencji zostanie podany wkrótce.

Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych © 2017. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.