Poniżej możecie Państwo pobrać prezentacje, które zostały przedstawione na konferencji "Prawo konkurencji i zamówienia publiczne – dwie strony tego samego medalu", 12 czerwca 2018 roku.

1. Zakłócenia konkurencji powodowane przez zachowania zamawiających – dr Albert Sánchez Graells (Uniwersytet w Bristolu, Wielka Brytania)
  2. Możliwe nadużywanie pozycji dominującej na rynku zamówień publicznych – dr Wojciech Hartung (Stowarzyszenie PZP)
  3. Zmowy przetargowe, uzgodnione praktyki i rażąco niskie oferty: zakłócenia konkurencji powodowane przez wykonawców – dr Igor B. Nestoruk (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  4. Zakłócenia konkurencji powodowane przez wykonawców: perspektywa litewska – Irma Urmonaitė (Urząd Ochrony Konkurencji, Litwa)