4 maja Anna Szymańska i Wojciech Hartung na zaproszenie Komisji Europejskiej uczestniczyli jako reprezentanci Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych w spotkaniu przedstawicieli organów odwoławczych pierwszej instancji w państwach członkowskich UE na Malcie. W trakcie spotkania omówili raport „Funkcjonowanie środków ochrony prawnej w krajach UE. Kluczowe wnioski”. Raport spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników i wywołał ożywioną dyskusję. Raport dostępny jest tutaj.

IMG 0917 2

IMG 0921 2